👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله ایزولاسیون حرارتی

ارتباط با ما

... دانلود ...

مقاله ایزولاسیون حرارتی

مقاله ایزولاسیون حرارتی

مقاله ایزولاسیون حرارتی

قسمتهایی از متن مقاله:

مقدمه:

امروزه ارتقای سطح توقعات عمومی در قبال بهبود شرایط زندگی و بهره گیری از فناوری در این راستا ، بكار گیری انرژی و بنابر این سرمایه گذاری و تامین مخارج آن را ضروری نموده است .

اما چنانكه میدانیم ذخایر انرژی های قابل استفاده جهان محدود بوده و با بهره برداری های بی رویه كنونی از این ذخایر ، قطعا در آینده ای نه چندان دور با بحران روبرو خواهیم شد . با پذیرش این واقعیت مسئولیت ما چیست و آیا بشر در این خصوص اندیشیده است ؟ ارائه پاسخ به این سوالات با درك بهتر صورت مسئله میسر است . در حقیقت انرژی در اطراف ما به دو گونه موثر است : اول تاثیرات مثبت مانند گرمایش و سرمایش محل كار و زندگی در فصول سرد و گرم ، حمل و نقل عمومی ، ارتباطات ، صنایع و .... كه لا اقل در جوامع مدرن امروزی ، این امور بدون صرف انرژی امكان پذیر نخواهند بود . ثانیا تاثیرات منفی مثل آلودگی محیط زیست ، كاهش ذخیره منبع ارزشمند طبیعی و آلودگی صوتی در محیط های شهری كه از جمله پیامدهای منطقی مصرف نابجای انرژی توسط بشر امروز است .

...

عایق های رطوبتی عرضه شده توسط شركت پشم شیشه ایران با نام تجارتی و انحصاری ایزوگام تا حدی مورد توجه و طبع متخصصین و عموم مردم قرار گرفت كه هم اكنون این واژه در فرهنگ عامیانه به انواع عایق های رطوبتی تولیدی در كشور اطلاق می گردد . كیفیت بالا ، نصب آسان و خدمات گسترده پس از فروش ازجمله دلائل موضوع می باشد . تولید عایق رطوبتی ایزوگام هم اكنون با ظرفیت 9000000 متر مربع در سال در كارخانه شیراز شركت بر پا است . طرح توسعه این محصول به میزان 10 میلیون متر مربع در سال با بهره گیری از آخرین فناوری دنیا از كشور آلمان خریداری و در منطقه ای در حومه كرج در مرحله راه اندازی است . با بهره برداری از این طرح ، انواع عایق های رطوبتی با روش جدید وكیفیتی متفاوت برای اولین بار در ایران تولید و عرضه می گردد .

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت سازماندهی فرایند برنامه ریزی استراتژیک مبانی نظری شرط ارجاع به داوری و اعتبار شرط داوری از دیدگاه حقوق بین الملل و حقوق ایران پایان نامه رفتار لرزه‌ای ستون‌های فلزی باكسی پرشده با بتن تحت نیروهای زلزله پایان نامه تهیه نرم افزار حقوق و دستمزد پایان نامه مقایسه سلامت عمومی و خودکارآمدی دانشجویان دارای عقاید مذهبی بالا با دانشجویان دارای عقاید مذهبی پایین